LG 43UR78006LK 43″ Τηλεόραση
Share your love
Guaranteed Safe Checkout
LG 43UR78006LK 43″ 4K UHD Smart TV
Χαρακτηριστικά
  • Οθόνη 43 ιντσών με ανάλυση 4K Ultra HD για εικόνα υψηλής ευκρίνειας και λεπτομέρειας.
  • Υποστήριξη HDR10 Pro και HLG για καλύτερη απόδοση φωτεινότητας και αντίθεσης.
  • Ρυθμός ανανέωσης 60Hz για ομαλή προβολή καθημερινού τηλεοπτικού και streaming περιεχομένου.
  • Λειτουργικό σύστημα webOS για εύκολη πρόσβαση σε δημοφιλείς εφαρμογές και smart λειτουργίες.
  • Ενσωματωμένο Wi-Fi για άμεση σύνδεση στο διαδίκτυο χωρίς εξωτερικές συσκευές.
  • 3 θύρες HDMI για σύνδεση αποκωδικοποιητή, κονσόλας, media player ή laptop.
  • 2 θύρες USB για αναπαραγωγή αρχείων πολυμέσων και σύνδεση περιφερειακών.
  • Κομψός και διακριτικός σχεδιασμός που προσαρμόζεται εύκολα σε μοντέρνους και κλασικούς χώρους.
  • Συμβατότητα με επιτοίχια βάση VESA 200 x 200 mm για μεγαλύτερη ευελιξία στην εγκατάσταση.
  • Διαστάσεις χωρίς βάση 967 x 564 x 57,1 mm, ιδανικές για τοποθέτηση σε έπιπλο ή σύνθεση χωρίς να καταλαμβάνει υπερβολικό χώρο.
  • Διαστάσεις με βάση 967 x 621 x 200 mm, προσφέροντας σταθερότητα και πρακτική εφαρμογή σε καθημερινή χρήση.
  • Διαστάσεις βάσης 804 x 200 mm, στοιχείο χρήσιμο για την επιλογή κατάλληλου επίπλου τηλεόρασης.
  • Διαστάσεις συσκευασίας 1055 x 660 x 142 mm, για πλήρη εικόνα σχετικά με τη μεταφορά και την αποθήκευση του προϊόντος.
Γιατί να την επιλέξετε
κατασκευαστές-τβ
Ίντσες
Ανάλυση Οθόνης
4K
Τεχνολογία Οθόνης
LED
Smart TV
Smart TV
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Ασφαλείς Πληρωμές
Με την ασφάλεια που δίνει η τράπεζα Πειραιώς
Δωρεάν Μεταφορικά
Δωρεάν Μεταφορικά σε πολλές περιπτώσεις
Support
Είμαστε στην διάθεσή σας για να λύσουμε απορείες για ότι χρειάζεστε
Δώρα & Εκπτώσεις
Στο κατάστημα μας θα βρείτε πολλά προιόντα σε έκπτωση
LG 43UR78006LK 43" Τηλεόραση